Torby

Gadżety reklamowe z nadrukiem - torby reklamowe.

Kolejnym gadżetem reklamowym z nadrukiem, który możemy zamówić w jednej z firm, które się tym zajmują, są papierowe torby reklamowe. Obecnie takich toreb papierowych wykorzystuje się przede wszystkim zamiennie dla kiedyś wszędobylskich jednorazówek foliowych.

Od kiedy zauważono wysoki udział jednorazówek w ogólnej masie na wysypiskach śmieci, to priorytetem stało się ich zastąpienie inną alternatywą. Wtedy właśnie zaczęto masową produkcję toreb wielorazowego użytku. Między innymi są to właśnie torby papierowe, które wbrew pozorom mogą utrzymać naprawdę duży ciężar. Mogłoby się wydawać, że takie papierowe gadżety reklamowe z nadrukiem nie będą zbyt wytrzymałe. Jednakże szybko można się już przekonać o tym, że wcale tak nie jest i papierową torbę możemy zabrać ze sobą nawet na większe zakupy.

Współcześnie właśnie także firmy zajmujące się produkcją gadżetów reklamowych z nadrukiem oferują takie rozwiązanie. Można bowiem w nich zamówić torby papierowe z nadrukiem reklamowym, który będzie rozsławiał na rynku ogólny wizerunek firmy. Oprócz toreb papierowych proponowane są zazwyczaj również torby płócienne, parciane bądź z tworzywa sztucznego, które są bardzo wytrzymałe, nawet na bardzo duże obciążenia.